מה זה בכלל אימון?

השימוש במלה "אימון", או "coaching" באנגלית, מגיע מההשלכה לאימונים ספורטיביים, שבהם הספורטאי / המתאמן הוא זה שבאופן פיזי מבצע את הפעולות, והמאמן נמצא שם בשביל לתת כלים מקצועיים, לעזור לו להתגבר על חסמים ולשנות מצב מודעות, לעזור לו להישאר עם אנרגיה ומוטיבציה גבוהות, לתמוך, להאמין, ולדחוף אותו להיות הספורטאי / האדם שהוא רוצה להיות.

וזו בעצם התורה כולה..

אימון הוא תהליך קצר יחסית, של בד"כ בין 8-12 מפגשים, ובו לוקחים מכלול קיים – מי אני, מה מניע אותי, מה ההתנהגויות, תפיסות ותגובות האוטומטיים שלי, החוזקות והחולשות שלי, ולאן אני רוצה להגיע – ומוצאים דרך לקחת את כל המכלול הזה, להצטייד בכלים רלוונטיים ולצעוד איתו קדימה בהצלחה אל המטרה. סוג של "זה מה יש (ותמיד יש הרבה מעבר למה שאנחנו רואים) ועם זה ננצח".

המחמאה הכי גדולה שקיבלתי הייתה ממתאמן שאמר לי שהוא לא "צריך" אותי יותר – שהוא קיבל מספיק כלים בתהליך גם בשביל להתקדם בשלב הזה, וגם בשביל המטרות והצמתים הבאים בהמשך הדרך.

אני כאן בשביל ללוות אתכם עם ארגז כלים מלא בכל טוב, בתהליך השגת היעדים שתציבו לעצמכם. ללא שיפוט וביקורת, באמונה שלמה במי שאתם ובמה שתרצו להיות, או מה שתרצו להגשים.